Главная > Все новости > Кабмін розподілив кошти на будівництво житла для працівників ДержНС

Кабмін розподілив кошти на будівництво житла для працівників ДержНС

Кабінет Міністрів розподілив 30 млн гривень на будівництво житла для осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДержНС), в той час, як з початку поточного року незначно зросла ціна квадратного метра в новобудівлях.

Відповідне розпорядження Кабмін прийняв на засіданні в середу, передають Українські Новини.

Зазначається, що 20,8 млн гривень виділено на будівництво або реконструкцію житла, а 9,1 млн гривень виділено на придбання на умовах пайової участі та на вторинному ринку.

Зокрема 776,2 тис. гривень виділено на будівництво багатоповерхового житлового будинки з вбудовано-прибудованим адміністративно-торговим комплексом в Кропивницькому.

676,2 тис. гривень — на будівництво багатоповерхового житлового будинку в Хмельницькому, 975 тис. гривень на реконструкцію казарм № 13 і № 13/9 під житлові будинки в Ніжині (Чернігівська область).

Також 9,4 млн гривень виділено на будівництво багатоповерхового житлового будинку в Ромнах (Сумська область), 7,6 млн гривень на ре конструкцію казарми № 13/4 з надбудовою третього поверху під багатоповерховий житловий будинок в Чернігівській області.

Крім цього, 344 тис. гривень — на реконструкцію будівлі під житло в Костянтинівці (Донецька область), 724 тис. гривень — на реконструкцію будівлі під житло в місті Мирноград (Донецька область) і 378 тис. гривень — на реконструкцію будівлі під житло в місті Сватове (Луганська область).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *