Главная > Все новости > 21 адмінпротокол за вчинення насильства у сім’ї склали покровські поліцейські з початку 2020 року

21 адмінпротокол за вчинення насильства у сім’ї склали покровські поліцейські з початку 2020 року

Завдяки превентивній роботі, яку постійно проводять співробітники поліції, багатьох таких фактів вдалось запобігти.

Конфлікти у родинах та сімейне насильство – це одні з найчастіших викликів, на які доводиться виїздити правоохоронцям. У більшості випадків причиною сімейного насилля є непорозуміння в сім’ях, безробіття та алкоголь.

На сьогоднішній день на профілактичному обліку в Покровському відділі поліції перебуває 198 сімейних дебоширів, 15 – з яких поставлено на облік вже в цьому році. З усіма порушниками дільничні офіцери поліції проводять профілактичну роботу, а також притягають їх до адміністративної відповідальності за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративне правопорушення. Так, за 15 днів поточного року правоохоронці склали 21 протокол за даною статтею.

Поліцейські звертається до усіх мешканців міста та району, у разі вчинення фізичного чи психологічного насильства у сім`ї, негайно повідомляйте про це до поліції аби безневинна сварка не перетворилася у справжню трагедію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *