Главная > Все новости > На что потратят 15 млн грн в Покровске

На что потратят 15 млн грн в Покровске

В Донецкой области в городе Покровск решили, на что именно потратить 15 миллионов гривен. Вариантов было несколько: ремонт ул. Шмидта, установление колеса обозрения в парке, создание аллеи шахтерской славы, приобретение медицинского оборудования для местных больниц, передает пресс-служба Покровского городского совета в соцсети Facebook.

Как отмечается, местные жители решили, что лучше всего приобрести медицинское оборудование. Какое именно оборудование необходимо, решат на совещании с руководителями лечебных учреждений. Так, оборудование будет куплено в рамках проекта 2020.

Кроме этого, в городе направят еще 54 миллионов гривен на реализацию программы «200-200-200», конкурс мини-проектов, конкурс «Лучший дом, улица, ОСМД», бюджет участия и другие. Все эти программы направлены на поддержку инициатив жителей по благоустройству и развитию города.

_____________

Конструктивно і результативно!
А головне – на благо громади Покровська! 👍👍👍

Депутати Покровської міської ради на черговій сімдесят третій сесії ухвалили низку рішень, які, безперечно, позитивно вплинуть на розвиток міста. Участь у засіданні взяв народний депутат України Руслан Требушкин (Ruslan Trebushkin).

У Покровську успішно діють програми, спрямовані на підтримку ініціатив мешканців щодо благоустрою та розвитку міста. Всі вони підкріплені фінансово! 5️⃣4️⃣ млн. грн. цього року виділено на програму «200-200-200», конкурс міні-проектів, конкурс «Кращий дім, вулиця, ОСББ», бюджет участі та інші. До речі, на сесії депутати затвердили положення про громадський бюджет (бюджет участі), що дозволить залучити до проекту ще більше небайдужих мешканців.👆

Озвучили на сесії і підсумки обговорень щодо Проекту-2020, на втілення якого у бюджеті заплановано 15 млн. грн. Це новація року – було запропоновано чотири напрямки:
📌ремонт вул. Шмідта,
📌встановлення колеса огляду у парку,
📌створення алеї шахтарської слави,
📌придбання медичного обладнання для місцевих лікарень.
Мешканці обрали придбання медичного обладнання❗️Тож невдовзі відбудеться нарада з керівниками лікувальних установ, де буде визначено, яке саме обладнання потрібно придбати.

Депутати погодили призначення нового заступника міського голови – Ярослава Хотнянського.

Також депутати дали згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Покровська Палац спорту «Олімп». Про амбітні плани щодо його подальшої долі поговоримо окремо, але слід підкреслити, що наше місто отримало цей об’єкт безкоштовно!

One thought on “На что потратят 15 млн грн в Покровске

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *