Главная > Все новости > Реанімобілям бути

Реанімобілям бути

Наприкінці березня я звернувся до Уряду з пропозицією включити реанімобілі до затвердженого переліку товарів, необхідних для здійснення заходів для подолання коронавірусної хвороби, які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Свою пропозицію обґрунтував тим, що це медичне устаткування має суттєві переваги над апаратами штучної вентиляції легенів.

Від Міністерства охорони здоров’я України отримав позитивну відповідь на мою пропозицію. Так, до Постанови Кабінету Міністрів України № 269 «Про внесення змін до переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України» було внесено зміни та включено позицію «Спеціалізований санітарний автомобіль екстреної (швидкої) медичної допомоги».

Переконаний, що включення реанімобілей до цього списку значно підвищить готовність медичних закладів не лише протистояти коронавірусній хворобі, а й допоможуть службам швидкої допомоги врятувати життя багатьом громадянам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *