Главная > Все новости > Робота КПВВ на сході України була заблокована бойовиками

Робота КПВВ на сході України була заблокована бойовиками

10 червня 2020 р. за наказом командувача Операції об’єднаних сил, Державною прикордонною службою України було заплановано початок здійснення пропуску громадян через КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська».

На сьогодні в Україні діє режим адаптивного карантину.
Розуміючи, що за період вимушених жорстких обмежень на пересування у людей накопичилося багато проблем гуманітарного характеру, було прийнято рішення відновити роботу КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» у регламентованому режимі.
Проте окупаційна влада зірвала відкриття контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування на сході України, не пропустивши за три години на тимчасово окуповану територію жодної людини.

З 11.00 до 14.00 на згаданих КПВВ українські прикордонники оформили та пропустили всіх громадян, які мали намір потрапити на тимчасово окуповану територію України. Однак бойовики без пояснення причин повернули цих громадян на підконтрольну українському Уряду територію.

Загалом сьогодні до КПВВ прибуло понад 100 людей, серед яких значна кількість похилого віку та діти. Деякі очікували пропуску з 6-ї години ранку.
Завтра всі КПВВ з української сторони будуть відкриті, рішення про подальшу роботу контрольних пунктів будуть прийматися залежно від розвитку ситуації.

❗️Довідково:
На КПВВ «Станиця Луганська» (пішохідний) та «Мар’їнка» щоденно буде здійснюватися пропуск з 11.00 до 14.00. Пріоритет надаватиметься громадянам, які прямують з причин соціально-гуманітарного характеру за наявністю підтверджуючих документів, та особам, які їдуть для складання #ЗНО.

Водночас, громадяни, які здійснюють перетин КПВВ з тимчасово окупованої території України, будуть проходити безконтактний скринінг температури тіла та опитування щодо контактування з хворими на COVID-19.

Варто врахувати, що ця категорія громадян (окрім тих, хто прибуває для участі в ЗНО) буде пропускатись лише за умови згоди на проходження самоізоляції, з dикористанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома», або обсервації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *