Главная > Все новости > У Мирнограді колишній бойовик здався поліцейським

У Мирнограді колишній бойовик здався поліцейським

Мешканець Мирнограду у 2016 році працював інспектором охорони КПП Макіївської виправної колонії. Щоб розпочати мирне життя, учасник незаконних збройних формувань добровільно прийшов до поліції.

Вчора до Мирноградського відділення поліції звернувся 35-річний чоловік, який розповів, що чотири роки тому ніс службу у лавах незаконних збройних формувань та з того часу про це дуже шкодує.

Всередині вересня 2016 року чоловік вирушив у м. Макіївку до свого товариша, який влаштував його там на роботу до Макіївської виправної колонії №32. Новому охоронцю видали військову форму та автоматичну зброю й призначили на посаду інспектора охорони КПП. Там він пропускав та перевіряв автотранспорт, який перетинав пункт. За роботу чоловіку обіцяли платити 3-4 тисячі російських рублів, однак грошей «новобранець» так і не отримав.

Вже через місяць своєї служби мешканець Мирнограду пошкодував, що став учасником незаконного збройного формування, здав зброю й повернувся в рідне місто. Побоюючись кримінальної відповідальності, колишній бойовик весь цей час вів прихований спосіб життя.

Дізнавшись із засобів масової інформації про гарантовану законом можливість звільнення від кримінальної відповідальності, чоловік вирішив позбутись «тягаря з минулого» й добровільно прийшов до поліції.

За фактом участі громадянина в НЗФ триває перевірка. Чоловік погодився співпрацювати зі слідством. Якщо буде встановлено, що він не скоював тяжких злочинів, колишній найманець отримає шанс на звільнення від покарання.

Нагадуємо, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України учасники незаконних збройних формувань, які добровільно вийшли з них та повідомили про це органам державної влади, звільняються від кримінальної відповідальності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *