Главная > Все новости > У Мирнограді правоохоронці вже вдруге склали адміністративний протокол відносно жінки, яка не дбає про своїх дітей

У Мирнограді правоохоронці вже вдруге склали адміністративний протокол відносно жінки, яка не дбає про своїх дітей

Чотирьом неповнолітнім дітям доводиться жити у повній антисанітарії, проте матір малечі це зовсім не бентежить. А надані строки на виправленні ситуації правоохоронцями та соцпрацівниками вона просто проігнорувала. Цього разу жінку попереджено про можливе тимчасове вилучення дітей з родини.

Інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук отримав повідомлення від місцевих мешканців про те, що в одній з родин батьки не дбають про дітей. Виявилось, що дана родина перебуває на обліку в соціальній службі міста та відносно 27-річної матері раніше вже був складений адміністративний протокол за невиконання батьківських обов’язків.

На цей раз перед правоохоронцями також постала невтішна картина – в будинку де мешкає багатодітна родина повна антисанітарія, відсутність належної кількості спальних місць, обмаль їжі. Самі ж діти були одягнуті в брудні речі та мали неохайний вигляд. На запитання правоохоронців чому мати допустила таку ситуацію, жінка відповіла, що вона просто не встигла прибрати, а загалом її влаштовує таке життя. Сусіди ж зауважили, що неодноразово помічали обох батьків у стані алкогольного сп’яніння.

На місці поліцейським був складений адмінпротокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Інспектор ювенальної превенції поліції Антон Сябрук також повідомив жінці, що відповідні матеріали будуть передані ним до спеціалістів соціальної служби й буде піднято питання про тимчасове вилучення дітей з родини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *