Главная > Все новости > Анонсы > Захистимо українського лікаря разом

Захистимо українського лікаря разом

Станом на сьогодні в Україні зафіксовано вже 2479 випадків інфікування на коронавірус серед медиків, і ця цифра, на жаль, щодня зростає.

Тому, підтримав підписом своїх колег щодо проведення позачергового засідання Верховної Ради України виключно по двом законопроектам, пов’язаним із обов’язковим державним страхуванням та тестуванням медичних працівників, що борються з коронавірусом.

На порядок денний пропонуємо винести та розглянути проекти № 3376 «Про внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (щодо визначення розмірів обов’язкового державного страхування працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб)» та №3380 «Про внесення змін до деяких законів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19».

Таке рішення підтримали керівники всіх 6 депутатських фракцій і груп та майже повні їх склади, крім «Слуги народу».

Запропоновані законопроекти суттєво вплинуть на підвищення рівня соціального захисту медиків з боку держави та на поліпшення умов їх роботи.

Захистимо українського лікаря разом!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *