Главная > Все новости > Близько 700 мільйонів гривень має надійти на шахти Донеччини для погашення заборгованості із зарплати

Близько 700 мільйонів гривень має надійти на шахти Донеччини для погашення заборгованості із зарплати

Близько 700 мільйонів гривень повинні надійти на вугільні підприємства Донецької області для погашення заборгованості з виплати заробітної плати шахтарям. Про це йшлося  під час зустрічі голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з шахтарями, керівниками вугільних підприємств та представниками профспілкових комітетів, повідомляє пресслужба ДонОДА.

Закон України, яким визначаються нові джерела для збільшення видатків за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» на 1,4 млрд. гривень, набрав чинності 28 листопада 2020 року. 

«На підприємства області надійде близько 700 мільйонів гривень. За попередніми розрахунками, якщо бюджетні кошти надійдуть у визначених обсягах, то їх вистачить для того, щоб повністю погасити заборгованість за 2020 рік»,  — зазначив Павло Кириленко.

Голова Донецької облдержадміністрації підписав листа на і’мя прем’єр-міністра з проханням про прискорення процесу виплат зарплати вугільникам. 

Учасники зустрічі обговорили низку інших проблемних питань вугільної галузі. Зокрема, бюджетне фінансування на 2021 рік та стабільне електропостачання державних шахт (на сьогодні борг за спожиту електроенергію становить близько 7,3 млрд. гривень).

«Попри відсутність реальних важелів впливу на галузь, від проблем шахтарів не усуваємося. Це наші люди. Маємо допомогти забезпечити їм гідні умови для праці та життя. Тому інтереси шахтарів відстоюватимемо на усіх рівнях, залучаючи для цього усі можливі законні інструменти»,  — підкреслив очільник області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *