Главная > Все новости > «Боруссія» Менхенгладбах – «Шахтар»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

«Боруссія» Менхенгладбах – «Шахтар»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалах «2+2» і MEGOGO Олександр Золотогорський склав прогноз на матч Ліги чемпіонів «Боруссія» Менхенгладбах – «Шахтар».

Після 0:6 вдома є хороші новини для «Шахтаря»: через коронавірус не зіграють Плеа та Бенсебаіні, а через травму – Хоффман. Ніби й можна давати позитивний прогноз, однак у «Гірників» теж є певні проблеми.

Марлос і Тайсон не грали в останньому матчі проти «Олександрії». І загалом не сказати, що гра донеччан сильно сподобалася. Мені здається, що досі не набрав суперформу Мораєс. Вилучення його було достатньо логічним у тому плані, що він собі ігровий тонус остаточно не повернув. Це стосується не лише Жуніора, але й інших гравців.

Я думаю, що буде дещо інша гра, не така, як у Києві. «Шахтар» певні шанси матиме, тож нарешті заб’є. «Боруссія» атакувальна команда і певні нагоди матимуть українці.

Попри все, «Шахтар», на жаль, навряд чи зможе виграти чи здобути нічию. Хоча будемо вірити в краще. Втім, якщо щось і прогнозувати, то перемогу «Боруссії», а також те, що обидві команди заб’ють. За цю ставку дають хороший коефіцієнт, набагато більше «двійки».” — коментує свій прогноз на футбол експерт порталу “Рейтинг Букмекерів” Олександр Золотогорський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *