Главная > Все новости > Мирноградські поліцейські розшукують шахрайку, яка ошукала пенсіонерку

Мирноградські поліцейські розшукують шахрайку, яка ошукала пенсіонерку

Щоб збагатитися, злочинці використали відому шахрайську схему «донька в поліції» та домоглися того, що змусили 72-річну жінку віддати їм 15 тисяч гривень.  За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження.

До чергової частини Мирноградського відділення поліції звернулась місцева мешканка 1948 року народження, яка поскаржилась на те, що невідомі особи  заволоділи її грошима. Встановлено, що потерпілій подзвонила жінка, назвалась «слідчою» й повідомила, що її донька скоїла правопорушення, за яке тепер потрапить в тюрму. Незнайомка пообіцяла «закрити справу», якщо пенсіонерка переведе на її рахунок 15 тисяч гривень. Літня жінка виконала «прохання» невідомої особи й за допомогою банківського термінала перерахувала вказану суму на зазначений рахунок. По дорозі додому потерпіла несподівано зустріла свою доньку і та з подивом почула про свої «пригоди в поліції» та порадила матері негайно звернутись до правоохоронців.

За даним фактом слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

В черговий раз поліція звертається до громадян! Якщо Вам повідомили про те, що родич «потрапив у біду» — вимагайте особистої зустрічі з ним, обов’язково передзвоніть родичам або друзям, порадьтеся, перш ніж прийняти остаточне рішення, проявляйте підвищену пильність в разі, якщо «приваблива пропозиція» робиться занадто нав’язливо, ретельно перевіряйте інформацію і відразу ж звертайтеся в поліцію!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *