Главная > Все новости > Німеччина виділить Україні 25,5 млн євро на будівництво житла для ВПО

Німеччина виділить Україні 25,5 млн євро на будівництво житла для ВПО

Німеччина виділить Україні 25,5 млн євро на будівництво житла для #ВПО

Резніков Олексій: «Ми намагаємося робити все, аби в бюджеті України були передбачені кошти на підтримку наших громадян, які вимушені були покинути свої домівки в Донецькій та Луганській областях, в Криму через дії РФ. Незважаючи на «карантинні» скорочення бюджетних видатків по інших міністерствах, за результатами секвестру нам було збережено 20 млн грн для співфінансування на придбання житла для ВПО та 20 млн грн на компенсацію за зруйноване через збройну агресію Російської Федерації житло. Підтримка наших іноземних партнерів, особливо в питаннях, пов’язаних зі збройною агресією Росії, є дуже важливою для нас, ми високо це цінуємо»

 Сьогодні на засіданні Кабінет Міністрів України схвалив угоду із Урядом Федеративної Республіки Німеччина щодо співробітництва в рамках реалізації проекту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

Згідно з Угодою 25,5 млн євро передбачено направити на реалізацію проекту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».
Мета проекту — забезпечення житловими приміщеннями громадян України, які були вимушені покинути свої домівки через збройну агресію Російської Федерації.

Уповноваженим підписати Угоду з боку України визначено Віце-прем’єр-міністра України — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України зберегла видатки Державного бюджету-2020 на співфінансування придбання житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на рівні 20 млн гривень.


Сьогодні на засіданні Кабінет Міністрів України схвалив угоду із Урядом Федеративної Республіки Німеччина щодо співробітництва в рамках реалізації проекту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

Згідно з Угодою 25,5 млн євро передбачено направити на реалізацію проекту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Мета проекту — забезпечення житловими приміщеннями громадян України, які були вимушені покинути свої домівки через збройну агресію Російської Федерації.

Уповноваженим підписати Угоду з боку України визначено Віце-прем’єр-міністра України — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова.

«Ми намагаємося робити все, аби в бюджеті України були передбачені кошти на підтримку наших громадян, які вимушені були покинути свої домівки в Донецькій та Луганській областях, в Криму через дії РФ. Незважаючи на «карантинні» скорочення бюджетних видатків по інших міністерствах, за результатами секвестру нам було збережено 20 млн грн для співфінансування на придбання житла для ВПО та 20 млн грн на компенсацію за зруйноване через збройну агресію Російської Федерації житло. Підтримка наших іноземних партнерів, особливо в питаннях, пов’язаних зі збройною агресією Росії, є дуже важливою для нас, ми високо це цінуємо», — наголосив Віце-прем‘єр-міністр Олексій Резніков.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *