Главная > Все новости > Мирноградські поліцейські перевіряють колишнього найманця бойовиків

Мирноградські поліцейські перевіряють колишнього найманця бойовиків

Мешканець Мирнограду заради заробітку вирушив до окупованої Макіївки та влаштувався на роботу до виправної колонії. Не отримавши обіцяних грошей, чоловік здав зброю та повернувся додому.

Вчора до Мирноградського відділення поліції звернувся 31-річний чоловік, який розповів, що декілька років тому він служив у лавах незаконних збройних формувань і дуже шкодує про своє минуле.

Всередині вересня 2015 року чоловік вирушив у м. Макіївку до свого товариша, який влаштував його там на роботу до Макіївської виправної колонії №32. Новому охоронцю видали військову форму та автомат Калашникова і призначили на посаду інспектора охорони КПП. За роботу чоловіку обіцяли платити 3-4 тисячі російських рублів.

Пропрацювавши в Макіївці місяць, але так і не отримавши обіцяної щотижневої зарплатні, чоловік здав зброю і повернувся на підконтрольну Україні територію. Побоюючись кримінальної відповідальності, колишній бойовик вів прихований спосіб життя.

Дізнавшись із засобів масової інформації про гарантовану законом можливість звільнення від кримінальної відповідальності, чоловік вирішив більше не мовчати, а звернутись до поліції.

За фактом участі громадянина в НЗФ триває перевірка. Чоловік погодився співпрацювати зі слідством. Якщо буде встановлено, що він не скоював тяжких злочинів, колишній найманець отримає шанс на звільнення від покарання.

Нагадуємо, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України учасники незаконних збройних формувань, які добровільно вийшли з них та повідомили про це органам державної влади, звільняються від кримінальної відповідальності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *