Главная > Все новости > Офіційна заборгованість перед гірниками держшахт сягнула 1,89 мільярда, – Волинець

Офіційна заборгованість перед гірниками держшахт сягнула 1,89 мільярда, – Волинець

Заборгованість перед гірниками державних шахт в Україні нині становить, за офіційною статистикою, 1 млрд. 890 млн. 831,7 тис. грн. Про це повідомляє голова НПГУ Михайло Волинець.

«Офіційна статистика заборгованості перед гірниками держшахт сягнула 1,89 млрд. грн. Неофіційна на порядок вища, бо додається не зазначений у статистиці борговий шлейф перед працівниками підприємств Віктора Вишневецького та гірниками «Краснолиманської». Станом на 11 грудня заборгованість перевищила 2 млрд. грн.», — написав профспілковий лідер.

В опублікованій ним таблиці заборгованості перед підприємствами Міненерговугілля значиться, що борг вугільним підприємствам Донецької області становить 836 млн. 228,1 тис. грн., і найбільша заборгованість перед гірниками ДП «Селідіввугілля» — 301 млн. 14,1 тис. грн.

Також зазначається, що борг шахтарям державних підприємств Луганської області становить 470 млн. 57 тис. грн., Львівської області – 491 млн. 992 тис. грн., Волинської області – 92 млн. 554,6 тис. грн.

Ще у листопаді в держбюджеті передбачили 1,4 млрд. грн. на виплату зарплати гірникам до кінця року та погашення заборгованості, що виникла на цей час. Джерело коштів — обов’язкові виплати НАК «Нафтогаз» та АТ «Укрнафта» до держбюджету.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ще 2 грудня запевнив, що 1,4 млрд. грн., які мають бути виплачені шахтарям, надійдуть найближчим часом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *