Главная > Все новости > Заповненість ліжок в інфекційній лікарні Мирнограда складає – 52%

Заповненість ліжок в інфекційній лікарні Мирнограда складає – 52%

По інфекційній лікарні м. Мирноград з діагнозом коронавірусна інфекція на лікуванні знаходиться 27 осіб, із них жителів Мирнограда – 7, з підозрою на коронавірусну інфекцію знаходиться 12 осіб, з них жителів Мирнограда –8. На лікуванні перебуває 0 медичних працівника регіону. Про це у Фейсбук повідомляє Мирноградський міський голова Олександр Брикалов.

Кількість хворих госпіталізованих за добу – 8 (хворих на коронавірусну хворобу –8, з підозрою – 0), з них жителів Мирнограда – 1 (хворих на коронавірусну хворобу –1, з підозрою – 0). На самоізоляції перебуває 89 осіб, (із них з підтвердженим захворюванням на корона вірусну хворобу 29 осіб, з них дітей — 1).

Кількість хворих у важкому стані – 1 (на апаратах ШВЛ- 1), 33 хворих потребує кисневої підтримки за допомогою кисневих концентраторів.Заповненість ліжок в інфекційній лікарні м. Мирноград складає з урахуванням хворих на пневмонію — 52,0% (без розгортання додаткових ліжок), всього на лікуванні перебуває – 39 хворих, із них медичних працівників -0;Терапевтичне відділення Мирноградської центральної міської лікарні відновило прийом хворих з дотриманням протиепідемічних заходів. У відділенні на 50 ліжках на лікуванні перебуває 28 хворих з пневмоніями, з них 2 дитини (9 хворих потребує кисневої підтримки за допомогою кисневих концентраторів), за добу поступило – 5 хворих на пневмонію ( з них дітей – 0).Кількість осіб протестовано на коронавірусну хворобу всього швидкими тестами – 2882 з них за добу – 19, ПЛР – 1355, за добу –8, ІФА — 2403 за добу –97.

Проведено перевірок на дотримання протиепідемічних заходів всього – 1138 за добу – 27 (24 закладів торгівлі та громадського харчування, 3 транспорту).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *