Главная > Все новости > Поліцейські Мирнограда обговорили зі школярами тему протидії домашньому насильству

Поліцейські Мирнограда обговорили зі школярами тему протидії домашньому насильству

Співробітники ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», проводять у навчальних закладах міста роз’яснювально-профілактичну роботу щодо протидії та запобіганню домашньому насильству. На цьому тижні такий захід відбувся у ЗОШ №5.

Під час спілкування зі школярами інспектор ювенальної превенції Анток Сябрук розповів школярам які існують види домашнього насильства, як поводитись та куди звертатися у випадках, якщо хтось з них став свідком чи навіть жертвою домашнього насильства.

— Домашнє насильство буває психологічне, економічне, фізичне і сексуальне, яке може вчинятися членом родини. На жаль, це явище сьогодні дуже актуальне. Тому важливо не замовчувати про це і розповідати дорослим або поліцейським про такі випадки, якщо вони мають місце, — зауважив інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Анток Сябрук.

Також поліцейський нагадав підліткам про види відповідальності неповнолітніх та правила поведінки в громадських місцях та навчальних закладах.

На завершення учні отримали інформаційні буклети «Як запобігти домашньому насильству».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *