Главная > Все новости > Підтримаємо товариство сліпих у Покровську

Підтримаємо товариство сліпих у Покровську

До мене, як до народного депутата України, звернулася Покровська територіальна первинна організація українського товариства сліпих. Організація опинилася у складній фінансовій ситуації після прийняття Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», яким скасовано виділення фінансової підтримки для ВГОІ «УТОС».

Внесення змін до Державного бюджету унеможливило отримання заробітної плати працівниками організації, які переважно є особами з інвалідністю по зору. Я не підтримував внесення цих змін та вважаю, що викладені у зверненні факти свідчать про порушення прав людей із вадами зору, а ситуація, що склалася, може призвести до знищення діяльності цього Товариства.

Зі свого боку, я направив звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра соціальної політики України, Міністра фінансів України з проханням вжити належних заходів реагування щодо усіх питань, порушених у листі від “УТОС”.

Впевнений, що держава розуміє необхідність підтримки Товариства, яке виконує значну частину державної роботи по підтримці осіб з інвалідністю, і належні заходи будуть запроваджені найближчим часом!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *