Главная > Все новости > Анонсы > Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення»

Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення»

Як і обіцяв, знайомлю вас більш детально із ініційованим мною законопроектом №3366 «Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення».

Справа в тому, що при внесенні правок до Закону України «Про зайнятість населення» у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, були упущені суб’єкти мікропідприємництва. Це ті, у штаті яких перебуває до 10 найманих працівників. На сьогодні кількість таких суб’єктів складає майже 90% від усіх підприємців в Україні! Тому виникла ситуація, коли переважна більшість роботодавців країни не може скористатися допомогою з часткового безробіття!

Крім цього, нинішня редакція Закону дозволяє підприємцям звернутися за допомогою з безробіття лише протягом 30 днів з моменту скорочення або припинення виробництва. Ця обставина не дає змоги мікропідприємцям скористатися допомогою, навіть після прийняття вищевказаних змін — термін буде вже вичерпано. Я запропонував збільшити термін звернення за цією допомогою — протягом 30 днів із дня відновлення виробництва. Сподіваюсь на якомога скоріший розгляд законопроекту та підтримку від депутатів.

Прийняття цього законопроекту забезпечить реальну підтримку нашим підприємцям, які наразі переживають складні часи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *