Главная > Все новости > У Мирнограді поліцейські нагадали містянам про необхідність дотримуватись правил дорожнього руху

У Мирнограді поліцейські нагадали містянам про необхідність дотримуватись правил дорожнього руху

З початку року у Мирнограді сталося 7 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, в яких 1 людина загинула, 6 були травмовані. Аби привернути увагу до проблем аварійності на дорогах та знизити кількість автопригод, співробітники сектору реагування патрульної поліції Мирноградського відділення поліції вирушили на вулиці міста та закликали громадян дотримуватись ПДР.

Під час профілактичних бесід, правоохоронці радили водіям дотримуватися безпечного інтервалу та дистанції, швидкісного режиму; оглядати транспортний засіб перед виїздом; зробити зупинку у випадку втоми – у відведених місцях для відпочинку; не користуватися мобільним телефоном і пристібатися пасками безпеки та стежити, щоб пристебнутими були пасажири в автомобілі та в жодному разі не сідати за кермо у нетверезому стані.

А пішоходам поліцейські нагадували що, забороняється виходити на дорогу не переконавшись, що їхній безпеці нічого не загрожує.

-Ніколи не наслідуйте тих, хто переходить дорогу за принципом “а мені тут треба”. Пам’ятайте, що пішохід і так часто погано помітний для водія, особливо вночі, особливо за поганих погодних умов. Пішохідні переходи не убезпечують повністю, але хоча б концентрують і попереджають водія. Пам’ятайте, що в автомобіля є гальмівний шлях, він не може одразу зупинитися. Навіть, якщо ви переходите по пішохідному переходу і на зелене світло, хтось з водіїв міг “розігнатися” та переоцінити техніку. Якщо бачите, що авто швидко наближається, зупиніться і не починайте рух до повної його зупинки! — зауважив начальник сектора реагування патрульної поліції Мирноградського відділення поліції Олександр Козлов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *