Главная > Все новости > Не всі водойми Покровська придатні для купання, а у водоймах Мирнограда взагалі заборонено перебувати

Не всі водойми Покровська придатні для купання, а у водоймах Мирнограда взагалі заборонено перебувати

За вихідні на водоймах країни втопилося 24 людини, з яких троє дітей. З початку 2020 року на водоймах Донеччини втопилося 20 людей, серед яких 2 дітей.

Головними причинами нещасних випадків на водоймах є знаходження біля води у нетверезому стані та вибір місця для купання, яке зовсім для цього не пристосоване.

Наголошуємо, що далеко не всі водойми м. Покровськ придатні для купання. Про це повідомляє 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області у Фейсбук.

А у водоймах м. Мирноград КУПАННЯ ЗАБОРОНЕНО взагалі! Дно водойм нашого району не обстежене, водні об’єкти не обладнані пляжами, а безпечний, на перший погляд, ставок може бути розсадником серйозних захворювань, на розповсюдження яких впливає спекотна погода та застояна вода.

Будьте пильні з малечею під час відпочинку та дотримуйтесь простих правил безпечного відпочинку на воді, і нехай літній період принесе тільки приємні спогади!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *