Главная > Все новости > В Мирнограді поліцейські нагадали школярам, які саме предмети є вибухонебезпечними

В Мирнограді поліцейські нагадали школярам, які саме предмети є вибухонебезпечними

Як поводити себе поблизу проїжджої частини? Чи бачать водії маленьких пішоходів? Чим небезпечні ігри поблизу дороги? Як себе поводити з підозрілими предметами? — про це і не тільки дізнавалися вихованці дитячого садочку № 1 «Зірочка» під час зустрічі із місцевими співробітниками поліції.

Під час зустрічі з дітьми правоохоронці Мирноградського відділення поліції інспектор ювенальної превенції Антон Сябрук та дільничний офіцер Віталій Радченко нагадали правила, яких необхідно дотримуватися маленьким пішоходам, щоб не потрапити в біду на дорозі. А саме: не бешкетувати, бути уважними, переходити проїжджу частину лише по пішохідному переходу та на зелений сигнал світлофора. Поліцейські розповіли дітям і як слід безпечно поводитися на вулиці, де не слід гратися та про важливість використання світловідбиваючих елементів у темну пору доби.

Однак приділяти більше уваги дітям повинні і батьки. Не полінуйтеся нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, розповісти про небезпеку, яка підстерігає на них під час ігор біля проїзної частини. І звичайно ж, пам’ятайте: запорука дотримання дитиною правил – насамперед ваш власний приклад.

Крім цього, поліцейські розповіли малечі які саме предмети є вибухонебезпечними: «Ця зброя може розірватися в руці. Гра з вибухонебезпечними предметами загрожує втратою здоров’я не лише тому, хто вирішив погратися, але й тим, хто в цей момент знаходиться поруч. Тому сьогодні ми хочемо навчити вас правилам безпеки при виявленні незнайомих предметів або схожих на вибухонебезпечні. Так, у жодному разі не можна торкатися знахідок власноруч і дозволяти це робити іншим; про знайдені підозрілі предмети слід негайно повідомити дорослих. Категорично забороняється брати вибухонебезпечний предмет у руки, зберігати його, нагрівати та ударяти по ньому; переносити, перекладати, перекочувати його з місця на місце; намагатися розібрати», — зауважив Антон Сябрук.

Діти залишилися під враженням від бесіди із правоохоронцями і пообіцяли поводити себе обережно, а також розповісти своїм батькам й знайомим про почуті правила безпеки при виявленні невідомих предметів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *